unnamed

INDIVUDUÁL NEBO CESTOVKA?

VYJDE INDIVIDUÁLNÍ CESTA LEVNĚJI NEŽ S CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ?
CO MYSLÍTE?

Vždycky budu kopat za individuální cestování. I když jsem sama cestovní kancelář měla, bylo to hlavně proto, že jsem si párkrát do roka chtěla „střihnout“ cestu s malou skupinou a nechtěla porušovat zákon o cestovním ruchu. Když totiž organizujete zájezd (tzn. poskytnete dvě a více služeb cestovního ruchu), musíte mít koncesi, kdybyste to náhodou nevěděli …

Obecně se říká, že je dovolená s cestovkou drahá. Že tam jsou marže, náklady na průvodce, pojištění… ano, to je pravda. Ještě přidejte garanční fond, měnové riziko, depozity, platby předem, blokace míst v letadlech, hotely nasmlouvané dlouho dopředu (fakt to není sranda!). A samozřejmě není nad dobrého průvodce, který všechno zařídí a stará se o vás jako o vlastní tchýni, že?

Dovolím si tvrdit, že cestování DO VELKOMĚST je pro dvojici (nebo rodinu) jako individuál opravdu „hratelnější“.
Ale co lokality U MOŘE? Znáte to: 4 nebo 5 hvězdiček, all in, letenky, transfer, delegát… a na recepci si můžete zajistit fakultativní výlet. Klasika.

Tenhle týden jsem DOSTALA ZAKÁZKU na únor pro 8 kamarádek : první týden v únoru, 7 dní v teple přímo u moře, ne ve městě, v komfortním hotelu (nejlépe 5 hvězda s all in), možnost poznat jinou kulturu (třeba na výletě), jinak jen relaxovat a o nic se nestarat.
Vybraly jsme Omán – Salalah.

Varianta INDIVIDUÁL:
Letenky s přestupem – 22.800,- Kč
Pojištění vč. storna: 1.200,- Kč
Slušná 5 hvězda s polopenzí: 21.000,- Kč
Transfery: 500,- Kč
Jídlo a pití během dne: cca 5.000,- Kč
Můj honorář za práci: 1.000,- Kč
Celkem: cca 51.500,- Kč na osobu

Varianta CESTOVKA:
Přímý let, pojištění vč. storna, slušná 5 hvězda all inclusive, transfery, delegát.
Plus můj honorář: 500,- Kč
Celkem: cca 35.500,- Kč na osobu

I o tomhle je moje práce. Dokázat udělat srovnání a vybrat pro klienta tu nejlepší variantu.

Takže až se budete rozhodovat o svojí dovolené a myslet si, že cokoliv si poskládáte a koupíte sami, vyjde nejlevněji, myslete na to, že se do destinací u moře dostávají CK velice často na bezkonkurenční ceny. Není to pokaždé a není to kdekoliv, proto je dobré si to hlídat.

Nebo říct mně .

❗ UPRGRADE 14.9. ve 13:45 ❗

Velký Bratr určitě poslouchal, tak si řekl: Morávková mluví o Ománu, tak šup ven se super nabídkou . Kdybyste chtěli opravdu za hubičku do Ománu, tak mi napište.

Kontaktujte mě