Šárka Morávková

Jsem specialista na dovolené a cesty „na míru“.

Co dělám

Proč to dělám

Protože se to každému hodí a mě to neskutečně baví :-). Využívám svých cestovatelských zkušeností a organizačních schopností. Mám nápady. Poslouchám a dovedu se vcítit. Moji klienti jsou lidé, kteří si váží svého času a peněz, nechtějí nic hledat a složitě zařizovat, chtějí se spolehnout na mě, že to za ně vymyslím, připravím a zajistím. Kromě toho zařizuji i individuální pobyty rodinám s odrostlejšími dětmi, které je čím dál tím těžší zabavit a zaujmout. Několikrát do roka odprůvodcuji pár svých zájezdů do velkých metropolí, které mám ráda a „umím je“, jako jsou New York, Petrohrad, Singapur nebo některé ze zajímavých a atraktivních evropských měst.

Najdu vám ty nejvýhodnější letenky z hlediska časů a ceny. Zajistím vám nejlepší možné ubytování a související služby. Seženu vstupenky. Vymyslím vám podrobný program, díky kterému se budete moci pohybovat po neznámých místech bez znalosti jazyka a téměř bez mapy. Nebo jen dám ty nejlepší tipy. To celé za cenu, kterou si stanovíte jako maximální možnou. Jsem přesvědčená o tom, že pokud má člověk dobře vymyšlenou, zorganizovanou a zjištěnou cestu nebo dovolenou, tak ji zvládne sám, bez problémů a s přijatelným rozpočtem :-). Včetně svobody a možnosti volby, která je, dle mého, při cestování prioritní. A třešinkou na dortu je můj celodenní support na telefonu!

Jak to dělám

Modelová situace: chcete na prodloužený víkend do nějakého evropského města. Nikdy jste tam nebyli. Nevíte, čemu dát přednost, čemu se vyhnout. Zavoláte mi, řeknete, co ode mě chcete zařídit. Zamyslím se, udělám základní návrh a rozpočet. Řeknete -li ano, sejdeme se (nebo vyřešíme online :-)). Budu se vás ptát, kde už jste byli, kde se vám nejvíc líbilo a proč, co rádi jíte, co vás baví a zajímá, jaké máte fóbie, kde a jaké preferujete ubytování… prostě všechno, co mi usnadní výběr a přípravu. Najdu vám nejlepší trasu, spoje, letenky, trasfery, vyberu ubytování (3 různé varianty), seženu vstupenky, jízdenky a nakonec vám vymyslím kompletní program . To celé pak doladíme podle vašich reakcí. Budete přesně vědět, co vás budou jednotlivé věci stát, mně zaplatíte pouze honorář, na kterém se předem dohodneme. 

Za kolik to dělám

Protože se jedná o individuální služby pro jednotlivé klienty a každá moje práce má jiný obsah a časovou náročnost, ráda bych napsala – ceny jsou individuální a záleží na dohodě. To je samozřejmě pravda :-), ale lidé si nedovedou představit, zda za 10 hodin práce na jejich pobytu v Benátkách budu chtít 10.000,- nebo 3.000,- korun … Abyste si udělali lepší představu, mám tady šest základních kategorií, podle kterých se dá dost dobře odhadnout, kolik vás (pokud budete dva) asi budou moje služby stát. Organizované zájezdy (v sekci Zájezdy se Šárkou) mají svoje pevné ceny a Canalboating je výjimečná záležitost.

Kontaktujte mě