Thajsko

Stačí jen ukázat prstem
Anse beach, Seychely

Když jsem začala přemýšlet nad konceptem téhle cestovky, říkala jsem si, že se zaměřím čistě na městskou turistiku. Že bude i jednodušší koupit lidem letenku, zarezervovat hotel a vymyslet jim program na pár dní. Že žádné „mimoměstské“ lokality neznám nebo že tam si lidé poradí sami. Nakonec je to trochu jinak.

On je program zapotřebí i v turistických lokalitách u moře nebo v horách. A když to tam znám, leccos jsem tam vyzkoušela, tak proč ne. Jen místo doporučení jakou linkou metra kam jet, radím, na jaký kopec vylézt pro dobrou fotku, které pláži se vyhnout a co rozhodně nekupovat a od koho. Ostrovy Thajska jsou stále jednou z nejoblíbenějších destinací po celý rok, byť si s námi poslední roky vrtkavost počasí hraje i tady. Dají se tam skvěle nakombinovat například krátké pobyty v Bangkoku plus dva nebo tři ostrovy, nabízí se propojení s Kambodžou, Vietnamem nebo blízkou Malajsií a díky levným vnitrostátním letům bude taková dovolená milosrdná i k vaší peněžence. Krásný komfortní čtyřhvězdičkový hotel se střešním bazénem a snídaní pořídíte v Bangkoku za 1.500,- Kč na noc pro dva. Jen musíte vědět, který to je :-).

A na ostrovech, ať už je to Koh Lanta, Koh Chang, nebo menší Koh Tao najdete ubytování jaké si budete přát. Od obyčejných bungalovů na pláži až k pěti hvězdičkový resortům v soukromých zahradách, kde si budete připadat jako v ráji. Stačí jen ukázat prstem…

Kontaktujte mě