Konzultace

Kde končí Google, začínám já :-).
Šárka Morávková, Nový Zéland

Často se setkávám s lidmi, kteří říkají: „My si umíme letenky koupit sami, hotel si taky nějaký najdeme, ale potřebujeme spoustu věcí poradit, zkonzultovat. Potřebujeme ty osobní zkušenosti, to, co se nenajde v průvodcích a cestopisech, to, co nevygooglíme. Tipy, triky, vychytávky„. A to je asi to nejzásadnější, co dnes chtějí individuální cestovatelé vědět. Jak ušetřit čas a hlavně peníze.

Stačí si domluvit soukromou konzultaci o věcech, které vás nejvíce zajímají.  O místech, která dobře znám, takže vám dokážu fundovaně poradit.

Řešíte, jak se nejlépe dostat s letiště do vašeho hotelu? Samozřejmě, na webu jsou spousty rad, jak z letiště do centra. Ale opravdu tam najdete i to, jak se jmenuje směr a cílová stanice, abyste nenastoupili do špatného vlaku? Nebo že je lepší koupit si kombinaci těchhle a těchhle jízdenek? A ne v automatu, kde budete stát patnáctiminutovou frontu, ale ve stánku po pravé straně před turnikety?

A líbilo by se vám vědět, že i když nejste hoteloví hosté, můžete vyjet na terasu tří luxusních pařížských hotelů, nemusíte si tam dávat nic k jídlu ani k pití, ale můžete si tam jen tak sednout a udělat pár nádherných fotek (třeba na Instagram)?

A využili byste přímý autobus do centra nebo organizovanou prohlídku města úplně zdarma při vašem delším stop-overu?

Takových rad a tipů vám mohu dát desítky v každém městě. 

Jestli vás zajímá, kde všude jsem byla a o jakých místech se spolu můžeme bavit, stačí napsat na sarka.moravkova@gmail.com nebo vám může pomoci tenhle výčet zemí: 

EVROPA: Andorra, Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Island, Itálie, Korsika, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Maďarsko, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Rusko, San Marino, Skotsko, Slovensko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Vatikán, Velká Británie, Wales

ASIE: Čína, Hong Kong, Filipíny, Japonsko, Jordánsko, Macau, Malajsie, Omán, Singapur, Spojené arabské emiráty, Srí Lanka, Thajsko

AFRIKA: Egypt, Jihoafrická republika, Maroko, Mauritius, Seychely, Tunisko

AMERIKA: Kuba, Mexiko, USA

OCEÁNIE: Nový Zéland (komplet od severu k jihu), Francouzská Polynesie (Tahiti, Moorea, Huahine, Raiatea, Bora Bora, Maupiti) 

 

Hodinová sazba mých konzultací je 1.450,- Kč a časové minimum jsou 2 hodiny. Při 5 a více hodinách je cena dohodou. Součástí konzultací je poskytnutí písemných podkladů a odkazů na konzultovaná témata.

Kontaktujte mě