Itineráře

Obecné i podrobné programy
Tahiti, Francouzská Polynesie

To je kapitola sama pro sebe. Všichni chceme cestovat co nejlevněji (i já, samozřejmě :-)). A pak vyjdete z letiště a je to tady: taxikář neví, kolik by měl chtít za cestu do hotelu, nejlépe všechno, co máte. Autobus do centra … ale kde je zastávka? A kupujou se lístky uvnitř nebo někde v hale? A staví to kde? Co je to za tyhle malé autobusy? To je taky nějaký shuttle? Z hotelu sice psali, že zajistí vlastní auto, to ale vyšlo ještě dráž než taxík. Tak co si máte vybrat !?!

Jak taková tvorba itineráře probíhá? Nejdříve probereme, co od svojí dovolené čekáte. Na jaký standard jste zvyklí a jaký rozpočet máte. Kam rádi chodíte, co rádi jíte, zda raději sedíte v kavárně nebo brouzdáte po galeriích. Nebo od všeho trochu. A co všechno budete chtít ode mě vytvořit, zajistit, vyhledat, sehnat … za jaký honorář. Když si to ujasníme, pustím se do práce.

Vyberu vám tři nejvhodnější lety, tři nejvhodnější hotely a vytvořím základní program. Kdy, kam, na jak dlouho, co tam vidět, za kolik apod. Vy si vyberete let, hotel a o programu se pobavíme. Když je jasno, rozpracuju ho do podrobností podle vašich představ od běžných informací až po ten nepodrobnější návod (kde je zastávka, kolik stanic metrem, kudy jít, čemu se vyhnout). Plus tipy, vychytávky, rady.

Jsem pak k dispozici na telefonu, kdyby něco. Kompletní servis. Jde mi o to, abyste to zvládli sami, jen s mojí pomocí :-).

Kontaktujte mě