Amazing campers

Svoboda na cestách
Campervan

Půjčit si obytné auto, naplánovat cestu, sbalit si na týden nebo dva a vyrazit…? Kdo by tohle nechtěl? Zaparkovat na břehu jezera, pozorovat západ slunce a u toho si ugrilovat pár čerstvých ryb… Nebo se ráno probudit s vyhlídkou do údolí a vypít si při východu slunce hrnek horkýho kafe…

S campervanem mám zkušenost z Nového Zélandu a musím říct, že to byl nezapomenutelný zážitek. Brzy se chystám na ochutnávku Francie nebo Rakouska. Obytňák nevlastním, ale vím, kde si ho půjčit a kde se o mě skvěle  postarají.

Propojila jsme se s AMAZING CAMPERS. 

Půjčují obytná auta „jinak“: srdcem, luxusně, dle vlastních zkušeností a se zážitky. Jsou rodinná půjčovna a je to znát. Nepředají vám jen klíče od vozu. Poskytují „all in servis“, který vám umožní vydat se na cestu bez zbytečných starostí a hlavně s čistou hlavou. Navíc vám pomohou s výběrem cesty, prozradí tipy, triky, na co a kde si dát pozor. Zprostředkují rezervace, nebo vám naplánují (a to bude moje práce) celou cestu, včetně mapy.

Jejich obytná auta jsou výjimečná jak svým vzhledem, tak vybavením. Láká vás si to vyzkoušet? Není nic jednoduššího. Můžete si půjčit camper jen na pár dní a „osahat“ si ho. Je to ten nejlepší způsob, jak  za málo peněz vyzkoušet něco úplně nového!

Kontaktujte mě