Firemní pobyty

Zážitky i relaxace za odměnu

Udělat „incentivní“ pobyt na míru celé firmě, velmi speciální a s veškerým komfortem, není vůbec jednoduché. Střední a vyšší management má svoje nároky, tito lidé tvrdě pracují a tráví ve firmách spousty času. Zaslouží si jen to nejlepší. Takže dejte sbohem tvorbě vtipných textů u večerního opékání buřtů. Doba pokročila. Plavba katamaránem po Karibiku, gastronomický týden ve vile v Toskánsku, golf na Mauritiu, pozorování polární záře na Islandu. To je to, na co budete vzpomínat díky práci, kterou děláte…

Moje srdcovky

ARABSKÉ EMIRÁTY

Všechny tváře Abú Dhabí

045 mešita Al Zhayed

Uznávám, takový pobyt je vážně pro fajnšmekry. No aby ne. Většina lidí, ať už byznysmenů nebo po teple toužících turistů, zamíří do Dubaje. Přímé lety z Prahy, dokonce letadlem Emirates Airbus A 380, přehledné město, luxusní obchodní centra, přeplněné pláže, silná auta, výlety do pouště… Už je to takový standard. Ale co se takhle podívat o pár desítek kilometrů dál?

TOSKÁNSKO

Pro grumány i gurmety

Toskansko

Kdo by neznal knížku a film Pod Toskánským sluncem… kamenné domky, zapadající slunce, stoly plné šunky, sýrů, panini a rudého vína, výhled na nádherné kopce a stín pod starým olivovníkem. A řev cikád ze zahrad a dvorků. A kytice slunečnic. A taky grapa. To se to těm malířům tvořilo! Leonardovi stačilo vyjít před rodný dům a nemusel si u Mony Lisy vymýšlet žádné pozadí.

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA

Kapskem na golf i za vínem

051cedule

Byli jste někdy na Novém Zélandu? Že ne? Nedivím se, tam se vydá opravdu málokdo. Skvělou alternativou je právě Jihoafrická republika, lépe řečeno Kapský poloostrov. Najdete tam všechno: průzračné moře, krásné pláže, hory, skály, vinice, palmové háje, malá městečka i Kapské město se svojí dominantou, Stolovou horou. Většina individuálních turistů se JAR spíš vyhýbá.

MAURITIUS

Barvy a vůně pod horou Le Morne

09tuessrok

Snobárna! Maledivy, Seychely, Réunion, Mauritus … jen moře, pláže, palmy, nic se tam nedá dělat, jen se válet a tloustnout. Omyl, vážení. Všechny tyto ostrovy jsou kromě nádherné přírody a pláží také ideální pro sportovní vyžití a jiné turistické aktivity. Na firemní dovolenou jsou jako dělané. Tam by se totiž opravdu mělo letět „za odměnu“. Mauritius je kouzelný ostrov plný protikladů

FRANCIE

Po Provence na kole i lodí

Pont du Gard

O Provence už byla napsána spousta knížek (u nás tak oblíbeným Peterem Maylem) a natočena spousta filmů,. Tím neznámějším je asi Dobrý ročník. Hlavní hrdina Max (Russel Crowe) tam ukazuje vztyčený prostředníček skupině cyklistů předjíždějících jeho malé auto Smart a křičí na ně „Lance Aaaaaarmstrooong“. Humorná scéna, ale naprosto realistická.

AFRIKA

S prstem na spoušti fotoaparátu

Aquila resort

Kdo by aspoň jednou za život nechtěl vidět „velkou pětku“? Tím myslím slona, buvola, lva, geparda a nosorožce. A kdo by si ji nechtěl vyfotit zblízka? Ne z korby kostitřasu, kde kolem vás bude pokřikovat třicet dalších turistů. Privátní fotografování s privátním průvodcem je opravdu speciální záležitostí a je to s běžnými zájezdy na safari nesrovnatelné.

Kontaktujte mě